VACUUM CLEANER

4,88 / 5.00
4.7/5

Płatność przy odbiorze i bezpłatna wysyłka

Profesjonalny mini odkurzacz do czyszczenia w każdym środowisku bez żadnych trudności

Uwaga! Oferta specjalna w cenie 139.00 pln z dostawą w ciągu 48 godzin i płatnością za pobraniem wkrótce wygaśnie: 22/05/2024

Cena wywoławcza

280.00 pln

TYLKO OFERTA

139.00 pln

O czym to jest?

Vacuum Cleaner to rewolucyjny przenośny odkurzacz, który zmienia sposób sprzątania. Dzięki systemowi filtracji Advanced Cyclone usuwa do 99,96% brudu, eliminując nawet najmniejsze cząsteczki kurzu.

Doskonały do ​​wszystkich rodzajów zastosowań zapewnia profesjonalne sprzątanie zarówno w domu, jak i w samochodzie: bezprzewodowy zestaw do odkurzacza jest dostarczany z kompletnymi ręcznymi akcesoriami, takimi jak przedłużane węże, długie dysze i szczotki, które pomogą Ci odkurzyć każdą powierzchnię. Nadaje się do sof, ścian, schodów i innych miejsc, do których trudno dotrzeć tradycyjnymi systemami czyszczenia.

DLACZEGO ODKURZACZ JEST NAJBARDZIEJ niezawodny na rynku:

OSZCZĘDZAJ CZAS

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i bezprzewodowemu działaniu pozwala na szybkie sprzątanie bez marnowania czasu

MOCNY I CICHY

Tak potężny jak tradycyjny odkurzacz, ale bardzo cichy, dzięki czemu można go używać przez cały czas bez przeszkadzania

ŁATWE DO CZYSZCZENIA

Filtr jest wyjmowany i można go prać: odkurzacz wyposażony jest w wyjmowany, zmywalny i wielokrotnego użytku filtr HEPA, i jest trwalszy niż tradycyjny filtr.

SUPERWSZECHSTRONNOŚĆ

Może być używany zarówno w domu jak iw samochodzie oraz na każdym rodzaju powierzchni. Dzięki licznym końcówkom i akcesoriom umożliwia perfekcyjne sprzątanie w każdym miejscu.

Co zawiera pakiet:

Ekskluzywna oferta odkurzaczy obejmuje 2 filtry Hepa do łatwej wymiany oraz 4 szczotki i 4 nasadki do doskonałego czyszczenia na każdej powierzchni:

1 odkurzacz
1 kabel ładujący USB
2 zmywalne filtry Hepa
4 szczotki do czyszczenia o różnych rozmiarach
4 dysze o różnych rozmiarach
2 adaptery dysz

giphy_1_2_2.webp

Polecamy skorzystanie z Oferty startowej, którą producent udostępnił tylko polskim klientom:

Tylko oferta limitowana

139.00 pln

zamiast 280.00 pln

Płatność przy odbiorze i bezpłatna wysyłka

Nasi klienci nie mogą się mylić...

4783 Recenzje klientów

5 Gwiazdy

4 Gwiazdy

3 Gwiazdy

2 Gwiazdy

1 Gwiazda

	Olesia M.
Olesia M.
Leggi Tutto
Odkurzacz przenośny bardzo przydatny, jeśli chodzi o odkurzanie okruchów lub płynów w domu bez konieczności korzystania z odkurzacza, który w wielu przypadkach stałby się niewygodny lub w samochodzie, aby wnętrze było zawsze czyste. W rzeczywistości ten wspaniały odkurzacz jest autonomiczny, nie musi być podłączony do prądu, ponieważ ma wewnętrzną baterię o doskonałej autonomii. Siła ssania jest niesamowita, bardzo dobrze zasysa każdy element, a dzięki 8 różnym adapterom łatwo dociera do zakamarków i głębszych miejsc.
	Roderyk A.
Roderyk A.
Leggi Tutto
Jak tylko dotarła paczka od razu chciałem go wypróbować i byłem pod bardzo pozytywnym wrażeniem dobrej siły ssącej, właściwie zrobiłem test, choć banalny, przykładając końcówkę odkurzacza do dwulitrowej plastikowej butelki (logicznie pustej ) i udało mu się całkowicie podnieść go z powierzchni na której spoczywał. Hałas zdecydowanie niski w porównaniu do innych odkurzaczy. Kupiłam jeszcze jedną mamie, bo bardzo jej się spodobała i też chciała ją mieć dla mnie, z pełnymi ocenami.
	Adrianna S.
Adrianna S.
Leggi Tutto
To bardzo mi pomaga. Psia sierść, okruchy, sierść… niesamowite, jaka jest moc i lekkość. Szybko się czyści, opróżniając go do kosza. Ja też myję odtłuszczaczem. Zasysa również płyny. Ma kabel ładujący z gniazdem USB, ale jeśli nie masz wtyczki do telefonu komórkowego, zawsze możesz go kupić i szybko się ładuje z dowolnego gniazdka.

JAK ZAMÓWIĆ

Zamów pozostawiając dane w formularzu poniżej

Operator zadzwoni do Ciebie, aby potwierdzić zamówienie i odpowiedzieć na wszelkie pytania

Twoje zamówienie wysyłamy kurierem ekspresowym w ciągu 24 godzin

Zapłacisz dopiero po otrzymaniu zamówienia w domu

41zphHX8-eL._AC_.jpg

Cena wywoławcza

280.00 pln

TYLKO OFERTA

139.00 pln

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

deliv-icon-copia-3-1-1-1-1.png

Następnie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych Konsultantów, który udzieli Ci pomocy całkowicie Bezpłatnie

CZĘSTE PYTANIA

Zazwyczaj kurier GLS dostarcza przesyłkę maksymalnie w ciągu 2-3 dni.

Tak, aby zagwarantować większy komfort i bezpieczeństwo oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić kurierowi bezpośrednio po dotarciu do domu!

Wysyłka jest całkowicie BEZPŁATNA

Z pewnością! Jeśli jeszcze nie wypełniłeś formularza zamówienia i nie jesteś zdecydowany co zrobić, wypełniając go skontaktuje się z Tobą telefonicznie jeden z naszych operatorów, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania przed zakupem!

Jeśli wypełniłeś już formularz, skontaktuj się z nami przez e-mail.

Oczywiście, jeśli zauważysz symbol kłódki z https w lewym górnym rogu, gwarantuje to, że Twoje dane zostaną przesłane w sposób całkowicie bezpieczny do naszych operatorów, którzy zajmą się wysyłką produktu.

Możesz przeczytać naszą politykę prywatności, aby dowiedzieć się więcej

UWAGA: produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w afiliacji, dlatego nie jesteśmy ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego pojedynczego produktu, który można znaleźć na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek próśb o zwrot pieniędzy lub innych problemów z produktami zamówionymi za pośrednictwem witryny należy zawsze zwracać się do oficjalnego sprzedawcy. Nadal będziemy dostępni, aby Ci pomóc i udzielić wsparcia.
Produkty są sprawdzane w celach informacyjnych: nie można w żaden sposób zagwarantować pewnych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie można go zatem uznać za produkt redakcyjny zgodnie z prawem n. 62 z 03.07.2001r. Niektóre zdjęcia i recenzje na blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, daj nam znać, a zostaną one niezwłocznie usunięte.